Kaip atliekamas kilimų valymas

Mūsų darbuotojai apžiūrės kilimą Jūsų namuose ir nustatys problemines zonas, tuomet panaudos Švaros asorti dviejų žingsnių gilaus valymo metodą Jūsų kilimui išvalyti: 1 žingsnis: kilimas apipurškiamas vandens ir ploviklio mišiniu. Šis mišinys įsiskverbia į kilimą ir suskaido nešvarumus. 2 žingsnis: naudojamas galingas siurblys, kuris ištraukia nešvarumus kartu su vandeniu.

Švaros asorti naudojami rankiniai įrenginiai, o ne didžiuliai agregatai, todėl nereikia palikti atidarytų lauko durų arba tampyti ilgų siurblio žarnų po visą namą. Be to, su mūsų naudojama įranga kilimas visiškai įdžiūsta per 5-6 val. arba dar trumpiau.

Valant su dideliu įrenginiu kilimas džiūtų pernakt, nes būtų drėgnesnis; jeigu drėgmė didelė, o vėdinimas prastas, gali netgi atsirasti pelėsis. Dėl to gali kilti sveikatos problemų žmonėms, kurie kenčia nuo astmos ar alergijos. Dėl šios priežasties valome rankiniais įrengimais.

Nemokamas kilimų paėmimas ir grąžinimas

Švaros asorti darbuotojai paims ir grąžins Jums visiškai švarų ir sausą kilimą. Naudojame pajėgią kilimų valymo įrangą ir draugiškus aplinkai, biologiškai skaidžius valymo produktus, kurie yra 100% saugūs vaikams, gyvūnams ir alergiškiems žmonėms. Valome visų rūšių kilimus: vilnonius, šilkinius, persiškus, senovinius, rytietiškus ir kt.